Interior design
 + Build 

 

Eén studio, twee expertises.

Wij werken samen in één studio, de plek waar onze meerwaarde ontstaat. Design + Build zijn twee expertises die elkaar versterken.  Door zowel samen als los van elkaar te werken benutten we onze individuele kracht en behalen we het beste resultaat.

Design

Ontwerpen is luisteren tussen de regels. 
Wij ontwerpen ruimte voor het verhaal van de opdrachtgever waarin de inhoud net zo essentieel is als de vorm. 
We creëren ruimte waar de mens centraal staat. Ruimte voor verbinding, ruimte voor ontmoeting en beleving. 

Ons team is gepassioneerd eigenwijs, gaat op ontdekking en creëert waarde 
waarvan je niet wist dat die er was. Een creatief proces van concept tot realistische impressies. 
Altijd aansluitend op jouw verhaal.

build

Met een team van ervaren projectleiders dragen wij zorg.
Niet alleen voor de hoogste kwaliteit en onze opdrachtgevers, maar voor alle betrokkenen. 
Bevlogenheid en oog voor detail trekken het plan naar een hoger niveau, en dat voel je. 
Samenwerking en gelijkwaardig partnerschap zien wij als onmisbaar ingrediënt. 
Build is ontstaan vanuit ons vloerenbedrijf waar onze organisatiekracht en vakkennis geboren is.

maak kennis met ons team

Design + Build

Sander - Mirato
sander@mirato.nl0651241198
SanderPartner
Corne - Mirato
corne@mirato.nl0653701682
CornéPartner
Carlo - Mirato
carlo@mirato.nl0630990317
CarloPartner
Irene - Mirato
irene@mirato.nl0252 213 460
IreneFinance + HR manager
Jaël - Mirato
jael@mirato.nl0613913733
JaëlCreative director
Ton - Mirato
ton@mirato.nl0613044595
TonBusiness Development
Leo - Mirato
leo@mirato.nl0620921063
LeoCommercieel Projectmanager
cor@mirato.nl0252 213 460
CornéPlanner / Werkvoorbereider
Jolanda - Mirato
jolanda@mirato.nl0683929267
JolandaInterieurontwerper
mariska@mirato.nl0252 213 460
MariskaInterieurontwerper
sabien@mirato.nl0252 213 460
SabienInterieurontwerper
Marjolein - Mirato
marjolein@mirato.nl0252 213 460
MarjoleinBackoffice
0252 213 460
DorieneBackoffice
Joep - Mirato
joep@mirato.nl0252 213 460
JoepProjectleider
0252 213 460
Chiel3D artist / Tekenaar
bas@mirato.nl0252 213 460
BasProjectleider
0252 213 460
ErwinWerkvoorbereider/ Uitvoerder
0252 213 460
RubenStoffeerder
0252 213 460
LorenzoStoffeerder
0252 213 460
PieterStoffeerder
0252 213 460
haydarStoffeerder
0252 213 460
BoefReceptionist