Wij ontwerpen + realiseren werkomgevingen

voor prestatie en plezier. 

Functioneel efficient

Visueel stimulerend 

Kantoor Mirato Interieurconcepten Sassenheim

Met een divers team van specialisten creëren we verbindende interieurconcepten waarin ontmoeten, inspireren en ontwikkelen met elkaar verbonden zijn. Ruimte waar ideeën, ambities en verhalen groeien. Door de juiste energie, vorm en functie met elkaar te combineren realiseren we dynamische werkplekken voor betrokkenheid, productiviteit en innovatie.

maak kennis met ons team

Alleen werken is helemaal niet leuk, daarom zijn we met een groepje fijne mensen. Verbinders in ontwerp + realisatie. En die zien er zo uit. 

Sander - Mirato
sander@mirato.nl0651241198
OntwerpRealisatie
SanderCommercieel directeur
Corne - Mirato
corne@mirato.nl0653701682
OntwerpRealisatie
CornéOperationeel directeur
Maartje - Mirato
maartje@mirato.nl0622136205
Ontwerp
MaartjeArt Director
Irene - Mirato
irene@mirato.nl0252213460
OntwerpRealisatie
IreneManager administratie
Carlo - Mirato
carlo@mirato.nl0630990317
Realisatie
CarloProjectleider
Ton - Mirato
ton@mirato.nl0613044595
OntwerpRealisatie
TonBusiness development manager
Leo - Mirato
leo@mirato.nl0620921063
Realisatie
LeoPlanner / werkvoorbereider
Jael - Mirato
jael@mirato.nl0613913733
Ontwerp
JaëlProject / Interieurontwerper 
Jolanda - Mirato
jolanda@mirato.nl0252213460
Ontwerp
JolandaInterieurontwerper
Marjolein - Mirato
marjolein@mirato.nl0252213460
OntwerpRealisatie
MarjoleinBackoffice medewerker
Joep - Mirato
joep@mirato.nl0252213460
Realisatie
JoepJunior projectleider